O firmie

Biuro rachunkowe SAILTAX powstało, jako przedsięwzięcie mające na celu stworzenie biura rachunkowego łączącego tradycję i nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Jako Wspólnik spółki posiadam wyższe wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach warszawskich, jestem absolwentką studiów licencjackich w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Finanse i Rachunkowość. Posiadam 10 letnie doświadczenie w księgowości zdobyte początkowo jako samodzielna księgowa w biurze rachunkowym, jako Główna Księgowa w spółce z branży  informatycznej, oraz jako Główna księgowa w biurze rachunkowym. Posiadam Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów nr 46417/2010. Obecnie przygotowuję się do egzaminu na doradcę podatkowego.

Referencje

  • Sailtax Sp. z o.o. świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych dla naszej firmy Protekol Sp. z o.o. ponad 3 lata.  W tym okresie nie zauważyliśmy żadnych  nieprawidłowości świadczenia wyżej wymienionych usług.  Ponadto Sailtax Sp. z o.o. reprezentuje nas oraz rozlicza nasze zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego i ZUS-u i do tej pory nie zaistniały żadne kwestie sporne pomiędzy Protekol Sp. z o.o., a tymi instytucjami. Polecamy firmę Sailtax Sp. z o.o. innym przedsiębiorstwom zainteresowanym rzetelnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

    Krzysztof Schnitzer Protekol sp. z o.o.
  • Współpracę z Biurem Rachunkowym SAILTAX oceniamy bardzo pozytywnie. Współpracujemy już kilka lat. Usługi księgowe świadczone są na wysokim poziomie. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie w trakcie kontroli z Urzędu Skarbowego i Urzędu Kontroli Skarbowej. Ponadto bezproblemowo otrzymujemy zwroty VAT. Dostęp on-line do danych finansowych  oraz  informacji o podatkach i ZUS pozwala na bieżącą kontrolę firmy. Z pełnym przekonaniem polecamy Państwu biuro rachunkowe SAILTAX.

    Michał Bieńkowski Slash sp.zo.o.

Zacznij pisać, a następnie naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać