Funkcjonalności

Zapewniamy Państwu nową jakość obsługi z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej.

Dzięki Platformie Taxxo zapewniamy naszym Klientom

  • Wygodne fakturowanie
  • Oszczędność czasu
  • Większą wygodę zarządzania
  • Lepszą kontrolę płatności i rozrachunków

innowacyjne biuro rachunkowe i platforma online

Biuro rachunkowe SAILTAX zapewnia dostęp do Platformy internetowej Taxxo. Każdy nasz Klient ma dostęp: do programu do fakturowania on-line za darmo,  do informacjach o podatkach  i ZUS, ponadto ma możliwość przesyłania scanów dokumentów bezpośrednio do platformy,  może sprawnie kontrolować swoje należności, dodatkowo przez e-dokumenty ma możliwość zapisywania swoich umów oraz innych dokumentów, w formie elektronicznej,  a następnie może sprawnie je odnaleźć przez wyszukiwarkę.

Udostępniamy narzędzie, które pozwala na optymalizację kosztów i czasu.

Księgowość
Księgowość

Szeroki zakres usług księgowych

Kadry i płace
Kadry i płace

Profesjonalna obsługa kadrowo - płacowa.

Doradztwo podatkowe
Doradztwo podatkowe

Możliwa współpraca z doradcą podatkowym

Referencje

  • Sailtax Sp. z o.o. świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych dla naszej firmy Protekol Sp. z o.o. ponad 3 lata.  W tym okresie nie zauważyliśmy żadnych  nieprawidłowości świadczenia wyżej wymienionych usług.  Ponadto Sailtax Sp. z o.o. reprezentuje nas oraz rozlicza nasze zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego i ZUS-u i do tej pory nie zaistniały żadne kwestie sporne pomiędzy Protekol Sp. z o.o., a tymi instytucjami. Polecamy firmę Sailtax Sp. z o.o. innym przedsiębiorstwom zainteresowanym rzetelnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

    Krzysztof Schnitzer Protekol sp. z o.o.
  • Współpracę z Biurem Rachunkowym SAILTAX oceniamy bardzo pozytywnie. Współpracujemy już kilka lat. Usługi księgowe świadczone są na wysokim poziomie. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie w trakcie kontroli z Urzędu Skarbowego i Urzędu Kontroli Skarbowej. Ponadto bezproblemowo otrzymujemy zwroty VAT. Dostęp on-line do danych finansowych  oraz  informacji o podatkach i ZUS pozwala na bieżącą kontrolę firmy. Z pełnym przekonaniem polecamy Państwu biuro rachunkowe SAILTAX.

    Michał Bieńkowski Slash sp.zo.o.

Zacznij pisać, a następnie naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać